Usługi

Szpital i leczenie stacjonarne

Szpital jest miejscem, w którym przebywają zwierzęta przed i po zabiegach planowanych, wymagające stałej opieki weterynaryjnej, jak również w stanach nagłego pogorszenia stanu zdrowia lub w trakcie diagnostyki.

 

WYPOSAŻENIE SZPITALA:
 

Klatki z ogrzewaniem podłogowym, umiejscowione w spokojnym miejscu, aby ograniczyć stres zwierzęcia.
 
Kardiomonitor, pozwalający na ocenę parametrów życiowych pacjenta tj. EKG, tętno, ciśnienie, częstość oddechów, wysycenie krwi tlenem, temperatura.
 
Klatka tlenowa wraz z koncentratorem tlenu, która ma szczególne znaczenie u kotów, pacjentów kardiologicznych lub agresywnych. Przebywające w niej zwierzę może oddychać mieszanką tlenu bez dodatkowego stresu związanego z zakładaniem i trzymaniem maski tlenowej.
 
Pompa infuzyjna, umożliwiająca stała i precyzyjną podaż leków dożylnych.
 
Maty grzewcze, lampa sollux, termofory, pozwalające utrzymać fizjologiczną temperaturę ciała, jak również stosowane są w przypadku hipotermii.
 
Wanna, dzięki której w każdej chwili możemy wykąpać zwierzę.

 
Zwierzęta przebywające w szpitalu mają zapewnioną stałą, profesjonalną opiekę lekarzy weterynarii. Dzięki wyposażeniu naszej Przychodni w sprzęt diagnostyczny tj. RTG, USG, analizator hematologiczny i biochemiczny, w każdej chwili mamy możliwość wykonania badań dodatkowych.

 
Ogrodzony teren naszej placówki pozwala nam bezpiecznie spacerować z podopiecznymi.

Go to top