Usługi

Zabiegi pielęgnacyjne i strzyżenie

Serdecznie zapraszamy do salonu pielęgnacji psów i kotów, działającego przy Przychodni weterynaryjnej Vet Centrum.

 

facebook pielęgnacja

 
Nasza oferta zawiera:

  • strzyżenie psów i kotów wg wzorców FCI lub na życzenie Klienta
  • trymowanie
  • wyczesywanie martwego włosa
  • rozczesywanie skołtunionej sierści
  • kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze
  • pielęgnacja oczu, uszu i pazurków
  • porady dotyczące pielęgnacji i doboru kosmetyków
  • sprzedaż akcesoriów oraz kosmetyków

 
Dla stałych Klientów przygotowaliśmy karty uprawniające do zniżek.

Po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty, przyprowadzają Państwo zwierzaka do salonu. Na miejscu uzgadniamy szczegóły wykonywanych zabiegów oraz szacujemy przybliżony czas trwania. Pupil zostaje u nas, a Państwo mają czas dla siebie. Po skończonych zabiegach, kontaktujemy się telefonicznie, aby mogli Państwo przyjechać i odebrać czworonoga.

Czas wizyty jest uzależniony od rodzaju wykonywany zabiegów oraz wielkości pacjenta. Przybliżony czas strzyżenia z kąpielą małego psa lub kota wynosi ok. 2h, średniego 3h, a dużego 4h. Jeśli decydują się Państwo na zabieg trymowania, czas tej usługi jest dłuższy o około 1,5 godziny od strzyżenia.

 

Co wyróżnia nas spośród innych Salonów Pielęgnacji i Strzyżenia?

Dla Państwa wygody usługi pielęgnacyjne świadczone są w dwóch placówkach: w Przychodni weterynaryjnej VET CENTRUM, przy ul. Racławickiej 1 oraz w naszej drugiej lokalizacji, przy ul. Wojska Polskiego 33. Ponadto oferujemy dojazd do Klienta i wykonanie zabiegów w Państwa domu. Usługa taka jest dodatkowo płatna. Na terenie Świdnika do ceny zabiegu doliczana jest kwota w wysokości 30 zł, poza miastem cena uzależniona jest od odległości.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt groomerski, wysokiej klasy, dostosowany do wielkości i rasy każdego zwierzaka. Stosujemy preparaty dermatologiczne, które nie wpływają negatywnie na skórę, a także łagodzą ewentualne podrażnienia.
Zabiegi wykonywane są przez dyplomowaną i doświadczoną Groomerkę, na co dzień pracującą także jako lekarz weterynarii.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, z wielką dozą spokoju i cierpliwości, dzięki czemu stres związany z zabiegiem możemy ograniczyć do minimum.

Oprócz świadczonych usług, dostępna jest u nas szeroka gama preparatów do pielęgnacji zwierząt tj. szampony, odżywki, szczotki, grzebienie, filcaki, furminatory, nożyczki itp. Ponadto pomożemy w doborze odpowiednich suplementów diety, poprawiających wygląd szaty Państwa czworonogów.

Jeśli nie chcą Państwo zostawiać swojego Pupila samego-nie ma problemu! Nie mamy żadnych przeciwwskazań, co do obecności właściciela w trakcie zabiegów. Jednak proszę mieć na uwadze, że zwierzę przy swoim właścicielu jest bardziej pewne siebie, co może utrudnić i wydłużyć czas zabiegu.

Jeśli wybierają Państwo usługę strzyżenie z kąpielą lub trymowanie z kąpielą, Wasz Pupil dodatkowo będzie miał obcięte pazurki, wyczyszczone na błysk uszy oraz dostanie prezent niespodziankę.

 

Go to top